REFERENCJE:

Platforma BHP od początku swojego istnienia działa w wielu branżach. Do tej pory współpracowaliśmy i stale współpracujemy z kilkudziesięcioma podmiotami, na Państwa życzenie przedstawimy odpowiednie do danego zlecenia referencje.

 

Klienci o Nas...

 • Szkolenia bhp przygotowane dla Nas przez Platformę BHP spotkały się z dużą aprobatą wśród Pracowników i Kadry Zarządzającej firmy. Pierwszy raz spotkaliśmy się z takim profesjonalizmem w branży bhp. Polecamy również szkolenia z pierwszej pomocy przed medycznej! Bardzo wysoki poziom współpracy!

   

  –Łukasz Mikołajczyk, Kierownik ds. Administracji i Inwestycji,  ATENDE S.A.

 • Najciekawsze szkolenia bhp z jakimi do tej pory miała kontakt nasza firma, przekonaliśmy się że e-learningowe szkolenia to przyszłość! Bardzo profesjonalne podejście. Nawiązaliśmy stałą współpracę z firmą Platforma BHP. Mogę tylko polecać i zachęcać do współpracy!

   

  –Michał Kukwa – Dział Administracji, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.

 • Współpraca z firmą Platforma BHP przyniosła same korzyści w naszej firmie. Od stałej obsługi jaką zapewnia firma po dedykowane dla pracowników szkolenia bhp oraz szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Od rozpoczęcia współpracy zmalała ilość wypadków oraz poprawiło się bezpieczeństwo moich pracowników. Polecam!

   

  –Wojciech Kozłowski – Prezes – Swedeponic Polska Sp. z o.o.

 • Super profesjonalna obsługa BHP. Pan Paweł wkłada mnóstwo zaangażowania w rozpoznanie potrzeb swoich klientów i dostosowuje oferowane usługi do indywidualnych wymagań. Nie wiedziałam, że szkolenia BHP mogą być ciekawe! Dzięki zastosowaniu dużej ilości przykładów z życia i żywej narracji, wiedza łatwo wchodzi do głowy i w niej zostaje. Platforma BHP to firma na bardzo wysokim poziomie.
   

  –Magdalena Kowalska- QSE Manager – Multiconsult Polska Sp. z o.o.

 • Szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy – najwyższy poziom! Bardzo elastyczne i profesjonalne podejście! Pierwszy raz pracownicy zadawali pytanie: czy powtórzymy szkolenie za rok? Zamiast słów o nudzie i wyrzuconych pieniądzach. Polecamy!

   

  –Dominika Częstochowska – Prezes – Profesjonalne Tłumaczenia Sp. z o.o.

Zaufali nam już: