Witamy Państwa na naszym portalu!

Platforma bhp powstała celem ułatwieniem dostępu do możliwości odbywania szkolenia bhp oraz zdobywania wszelkich informacji o zagadnieniach bhp. Na naszym portalu mogą się Państwo zalogować do wcześniej wykupionych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, przejść te szkolenia bhp oraz uzyskać potwierdzające certyfikaty. Znajdą tu Państwo również kompendium wiedzy nt. bezpieczeństwa i higieny pracy, które ułatwi Państwu  wyjaśnienie niektórych spraw z ww. zakresu.

 

Nie tylko szkolenia bhp…

W gamie oferowanych przez Nas usług znajdą Państwo nie tylko szkolenia bhp, ale również inne usługi z zakresu bhp, ppoż, czy tematyki pierwszej pomocy. Jako priorytet w naszej działalności stawiamy sobie za cel podnoszenie świadomości bezpiecznej pracy wśród Pracodawców, dlatego prowadzimy bezpłatne konsultacje z zakresu oferowanych usług!

 

Co odróżnia Nas od innych podobnych firm?

U Nas, każde szkolenie jest przygotowywane pod konkretne zlecenie – jest szyte na miarę Państwa firmy. Odbywając szkolenie, jeśli ktoś pracuje jako np. „przedstawiciel handlowy” lub np. jako „elektryk” szkolenie będzie ułożone z zagadnień z jego dziedziny, tak aby jego poziom był dostosowany do konkretnego stanowiska. W naszych szkoleniach bhp nie występuje sytuacja, że uczestnik musi uczyć się z tematyki, z którą nie ma nic wspólnego.

Jest to obecnie najefektywniejsza forma szkoleń!

 szkolenia bhpszkolenia bhp